КУЛЬТ ВИНА: ПОДОРОЖУЄМО ВИННОЮ УКРАЇНОЮ

Ми майже не помітили, що літо розпочалося, а ось воно вже у самому розпалі. Актуальними у цьому сезоні, з цілком зрозумілих причин, є подорожі Україною, у тому числі — “винні” подорожі. На щастя, чудових винних маршрутів в Україні багато, і першим пунктом у такій програмі точно має бути Центр культури вина SHABO. 

Мальовничі виноградники, двохсотлітні історичні підвали, сучасні арт-об’єкти, професійні дегустації і масштабне виробництво — все це можна знайти у єдиному в країні Центрі культури вина SHABO. Центр визнано культурною спадщиною Європи, його щорічно відвідують десятки тисяч туристів. Гарна новина: Центр вже відкрито для відвідувачів.

 

 

Центр культури вина SHABO — унікальний соціальний проєкт. Його визнано відкриттям десятиліття у сфері туризму та культурною спадщиною Європи, а також включено до європейської карти музеїв вина.

У SHABO — 1200 га виноградників (а це площа майже 70 Олімпійських стадіонів), сучасне виробництво та історія, яка збережена в музеях. Окрім «Винного Дому», тут можна відвідати «Будинок ігристих вин» та «Коньячний Будинок». До речі,  SHABO – поки що єдина в Україні компанія, що отримала право створювати преміальні вина «Контрольованих найменувань за походженням» (український аналог французьких Appellation d’origine contrôlée). Відвідувачі Центру мають можливість побачити особисто процес створення вин, і, звісно ж, взяти участь у професійній дегустації. Власне, в першу чергу саме задля цього сюди їдуть поціновувачі вина.

 

«Напівсолодке або брют —  це те, що найчастіше обирають мої знайомі і я теж зазвичай замовляю, —  ділиться Дар’я, відвідувачка Центру культури вина SHABO. — Але коли ось так багато дізнаєшся про існуючі сорти винограду і види вина, розумієш, який у тебе насправді величезний вибір! Їду звідси з новими відкриттями і улюбленим тепер вином Тельті-Курук».

 

«Я не знала, що виноград збирають до світанку, і що у виноробстві має значення навіть склад грунту. Це місце —  більше, ніж музей або гарний Інста-фончик для фото, —  розповідає ще одна гостя Центру культури вина SHABO, Наталя. —  Воно вражає масштабністю і технологіями».

“Я мала нагоду відвідати багато різних виробництв, у тому числі у Європі. Що я вам скажу — від завода SHABO я у захваті! Перебуваючи там, весь час мала бажання перейти на англійську — здавалось, що ми взагалі не в Україні. Ідеально все, просто ідеально. Здається, найближчим часом будемо пити виключно вина SHABO — дегустація у Центрі культури вина та кваліфікований персонал у фірмовій крамниці зробили свою справу. Дуже раджу відвідати — підтримати оптимізм щодо європейського вектору розвитку країни” — розмірковує Олена, яка нещодавно відвідала Центр культури вина SHABO

  

Гіоргі Іукурідзе, співвласник компанії SHABO, каже, що для його родини виноробство – не просто бізнес, а справа життя: «Ми впевнені, що українці мають право пишатися вином, яке створено в Україні. І наша робота полягає в тому, щоб забезпечити їм це право. За останні сімнадцять років ми вклали в модернізацію виробництва і регіону, в якому працюємо, великі інвестиції. Це дозволяє нам створювати вина світового рівня, використовувати передові технології, впроваджувати інновації та сприяти розвитку виноробства у країні. Наскільки добре у нас виходить це робити, кожен бажаючий може побачити особисто, відвідавши наш Центр культури вина».

На думку редакції Uwines, у SHABO це насправді виходить дуже добре!

Відвідати Центр культури вина SHABO:

Одеська область, Білгород-Дністровський район, селище Шабо, вул. Швейцарська, 10

Інформація та бронювання екскурсії та дегустації за тел. 

+38 (048) 7000210

+38 (067) 5561117

Центр працює без вихідних.

 

 

10,204 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Пить, или не пить: как правильно совмещать спорт и вино