Настільна гра про українське вино в форматі інтерактивного винного курсу

Пий та навчайся — відкривайте нові знання про українське вино у незвичній формі та ставайте справжніми амбасадорами українських вин

 

 • — Історія та факти
 • — Регіони та сорти винограду
 • — Виноробні та виробництво
 • — Українські вина

790 грн

Настільна карткова гра про українське вино в форматі інтерактивного винного курсу

Грай та навчайся — відкривайте нові знання про українське вино у незвичній формі та ставайте справжніми амбасадорами українських вин

 • — Історія та факти
 • — Регіони та сорти винограду
 • — Виноробні та виробництво
 • — Українські вина

790 грн

Сьогодні з’являється все більше нових місцевих виноробень, цікавих українських вин, заявляються нові регіони, але обізнаність українців про наші вина залишається на досить низькому рівні.

 

Гра Uwines Амбасадори допоможе в легкому та захопливому режимі більше дізнаватися про історію українського виноробства, сорти винограду, регіони, вина та інші цікаві факти.

Гра складається з 150 карток розбитих на 4 категорії:

Історія та факти

Регіони та сорти винограду

Виноробні та виробництва

Українські вина

Previous
Next

Мета гри – зібрати найбільше карток в кінці гри, взнати і запам’ятати багато цікавого про українське вино та посмакувати ним, адже впродовж гри неодмінно доведеться не одноразово ним смакувати.

 

Перемагає той, у кого в кінці гри найбільше карток

Це не просто настільна карткова гра. Це інтерактивний курс про українське вино формату «грай та навчайся», через який вас проведуть герої гри.

З ними ви відкриватимете цікаві факти про історію українського вина, сорти винограду, регіони та теруари, виноробні, місцеві вина та інші цікавинки, про які ви навіть і не здогадувались.

Понад 8 років я популяризую українські вина, створюючи винну культуру в Україні. У грі «Uwines Амбасадори» я ділюсь з вами найціннішим, про що дізнався за цей період.

Українське виноробство розвивається надзвичайно швидкими темпами. І все це завдяки виноробам, які застосовують сучасні техніки, експериментують із сортами винограду та технологіями, вивчають свої теруари та постійно відкривають нові…

І я впевнений, що чим більше людей знатимуть про це, тим швидше наша країна зможе відновити втрачену виноробну історію, а українці почнуть більше пишатися українським вином.

Настав час відкрити Україну з нової сторони. Насолоджуйтесь!

Сергій Клімов

амбасадор українських вин, власник Uwines Group, організатор Kyiv Food and Wine Festival, ідеолог та співвласник Like a Local’s

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Настільна карткова гра про українське вино в форматі інтерактивного винного курсу

Доставка тарифами Нової пошти
відправка протягом 2 днів

Доставка за тарифами Нової пошти
відправка протягом 2 днів

Оплата

Оплата банківськими картами Visa, MasterCard і Приват24,MONO

Ви можете оплатити замовлення карткою Visa або MasterCard, через відділення Приват банка, термінал, Приват24, MONO

Доставка

Доставка по Україні Новою поштою

На відділення або поштамат:

 

 • Терміни доставки: 2-4 дні залежно від населеного пункту, вартість доставки згідно тарифів Нової пошти
 •  
 • Адресна доставка до дверей:Терміни доставки: 2-4 дні залежно від населеного пункту, вартість доставки згідно тарифів Нової пошти

Повернення

Як повернути товар належної якості? Якщо вам не підійшов справний і якісний товар, то протягом 14 календарних днів з дня покупки ви можете його повернути. Обов’язкова умова – товарний вид і збереження споживчих властивостей виробу.

 

Як повернути неякісний товар? Якщо товар виявився неналежної якості, покупець має право відмовитися від його придбання або попросити замінити його на якісний.

Претензії покупця до товару, для якого діє гарантія, розглядаються відповідно до умов і в терміни, встановлені підприємством-виробником.

 

 • Щоб повернути товар неналежної якості і отримати сплачені за нього гроші необхідно:
  Звернутися до менеджерів інтернет-магазину по телефону та фахівець повідомить умови повернення товару,
 •  
 • Надати фахівця за якістю необхідні документи і інформацію по товару (товарна накладна покупця, товарно-транспортну накладну, претензії по роботі товару)
 • Узгодити з менеджером повернення грошових коштів.

Залишилися ще додаткові питання?
Зв'яжіться з нами для надання консультацій.