Салон вин Wine & Spirits Ukraine 2020: буде гаряче.

Top Italian Wines Roadshow від всесвітньо відомого винного гіда Gambero Rosso та інші цікаві події відбудуться під час салону вин Wine & Spirits Ukraine 2020. Організатори дарують читачам Uwines можливість безкоштовно відвідати цьогорічний салон про це далі у статті.

Цього року всім дісталося від пандемії та її наслідків, і винна індустрія не є виключенням. Майже всі найважливіші міжнародні винні події у 2020 році були скасовані. Але українцям пощастило: 3-5 листопада в київському МВЦ пройде черговий салон вин Wine & Spirits Ukraine.

Салон вин, алкогольної продукції та пива проводиться в Україні з 2018 року.  Це — один з найважливіших “міт-апів” нашої винної індустрії. Саме тут зустрічаються, знайомляться, спілкуються українські і зарубіжні виробники вин та іншого алкоголю з сомельє, імпортерами, дистриб’юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України і зарубіжжя.

Чого чекати від Wine & Spirits Ukraine цього непростого року?

На форум зберуться виробники вин та іншого алкоголю з України, Грузії, Іспанії, Італії, Португалії та інших країн. Серед них — як добре відомі в Україні та за її межами виробники, так і компанії, щоі тільки планують свій вихід на український ринок. 

Фото: Wine & Spirits Ukraine

Головна зіркова подія салону 2020 — Gambero Rosso Top Italian Wines Roadshow, світове турне кращих вин Італії. Вперше в Україні провідний італійський медіахолдинг, що видає головний винний гід Італії Tre Bicchieri, проведе в Києві унікальну дегустацію італійських вин преміум-класу. 

3 листопада з 10:00 до 18:00 п’ятдесят найкращих італійських виноробів представлять понад 200 вин у форматі кругової дегустації.

Ділова програма 4-5 листопада включає 3 майстер-класи, які проведуть дегустатори Gambero Rosso за участю Віталія Ковача, одного з найкращих сомельє України і члена Асоціації сомельє Італії.

Фото: Gambero Rosso

Це безпрецедентна подія, яку просто не можна пропустити, як мінімум тим, хто працює у винній та ресторанній сфері. Експерти та поціновувачі вин — велкам! Або benvenuti, як кажуть італійці.

Фото: Gambero Rosso

Багато подій салону вин будуть пов’язані з українським виноробством. Під час Wine & Spirits Ukraine 2020 відбудеться виноробний конгрес, який відвідають провідні представники винної індустрії України та зарубіжні гості. Тема конгресу 2020 року —  сучасні підходи у виноградарстві та виноробстві.

Дегустаційний конкурс Ukraine Wine & Spirits Awards 2020, що проводиться за підтримки Асоціації сомельє України, традиційно дасть оцінку українським та іноземним винам і іншим алкогольним напоям, представленим на українському ринку.

Детальну інформацію про відвідування Wine & Spirits Ukraine 2020 року, розклад майстер-класів та інших подій можна знайти на сайті www.wineandspirits.com.ua або на сторінці виставки в Facebook (посилання тут).

Хочемо одразу поділитись чудовою новиною: маємо спеціальну пропозицію спеціально для читачів Uwines від організаторів Wine & Spirits Ukraine 2020.

Ви можете відвідати салон вин Wine & Spirits Ukraine 2020 безкоштовно! 

Для цього зареєструйтеся на сайті https://wineandspirits.com.ua/visit/, у реєстраційній формі введіть промокод UWINES і отримайте безкоштовний квиток для відвідування салону, який буде дійсний всі три дні.

Фото: Wine & Spirits Ukraine

І надзвичайно важливе питання: безпека.

Організатори Wine & Spirits Ukraine 2020 ретельно опрацювали всі заходи безпеки, які необхідні для проведення такого салону

Організатори дотримуються всіх вимог МОЗ та КМДА для проведення масових заходів: обов’язковий контроль температури на вході, обов’язково носіння маски на всій території, контроль дотримання дистанції, всі стенди учасників стоять на відстані 3-4 метрів один від одного, на всій території розташовані санітайзери, кожен відвідувач на місці має індивідуальний келих!

 Просимо вас зважати на те, що одним з головних вимог безпеки є індивідуальний келих!

Будь ласка, візьміть свій келих або придбайте його онлайн.

 

До зустрічі на салоні! І будьте здорові!

 

Текст: Віка Макарова

21,550 total views,

Більше історій
Гід винних подій Києва 15-18 жовтня