Маршрут на осінь: нові винні бари Києва

Сезон вечорів на терасі добігає кінця. Вже зовсім скоро всі будуть ховатися у затишних кутках за теплою бесідою і келихом улюбленого вина. Дякуємо літу не лише за враження та теплі ночі, а й за відкриття нових закладів. Зібрали для вас винні бари, що відкрилися влітку.  З цим списком осінь пройде максмально приємно

Like a local’s wine bar на Подолі

Третій та найбільший заклад сім’ї барів Like a local’s відкрили на Подолі. З недавніх пір на третьому поверсі розташувався справжній музей українського виноробства, де знаходяться роботи українського фотографа Арсена Федосенка.

В меню традиційно локальні вина та продукти. Карта вин налічує більше 50 позицій, деякі з яких можна скуштувати побокально. Супровід до вина не відрізняється від меню інших двох закладів. Гостей чекають пироги до білого, рожевого і червоного, равлики, устриці, сирна та м’ясна дошки та багато іншого.

Два перші Like a local’s wine bar працюють на вулицях Січових Стрільців і Льва Толстого.

Вина побокально – від 50 грн, пляшка вина – від 250 грн.

Адреса: вул. Спаська, 5 (вхід з вулиці Хорива).

Contrabando Food & Wine

Заклад нещодавно відкрився на вулиці Антоновича. Він працюєтакож в форматі бакалійної лавки та винного магазину, в якому представлені близько 70 вин. У меню ресторану 16 позицій, які обіцяють постійно оновлювати. Але гості можуть замовити будь-яке вино з магазину без націнок та cork fee.

В меню Contrabando тартари, брускети, теплі та холодні салати, основні страви з риби та мяса, десерти.

Вина побокально – від 69 грн, пляшка вина – від 220 грн, коктейлі – 125 грн.

Адреса: вул. Антоновича, 14А.

August

Невеличке кафе з інстаграмним інтер’єром, де можна сфоторафуватись на фоні «поцілунку Брєжнєва», не вирушаючи до Берліну. В меню представлені кава та вино. Більшість позицій – вина з виноробного господарства князя Трубецького.

Вина побокально – від 39 грн, кава – від 25 грн.

Адреса: вул. Володимирська, 71

«Бальтазар»

Винний бар, що розташувався в підвалі Бесарабського ринку. Наразі заклад працює у тетстовому режимі з 18:00, але найближчим часом очікується офіційне відкриття. Карта вин складається з білих, помаранчевих, рожевих, червоних та ігристих вин. Кожна позиція має позначку, що ідентифікує інтенсивність напою. Також, в меню одразу вказують, яка страва краще поєднується з вином.

Вина побокально – від 95 до 200 грн за келих.

Адреса: Бесарабська площа, 2

Italist Prosecco Bar

Italist Prosecco Bar – новий заклад неподалік від Цирку. Тут можна поснідати або пообідати, а ввечері заглянути на келих ігристого під улюблену музику. По п’ятницях тут раються, щоб провести час в компанії друзів і послухати dj-set. В меню гостей чекають круасани з різними начинками, устриці і равлики, антипасті, салати та десерти. Сніданки подають з 9:00 до 14:00 по буднях і з 9:00 до 16:00 у вихідні дні.

У винній карті десять позицій ігристого, пять з котрих можна замовити по-бокально. Також в меню білі, червоні та рожеві вина. Для тих, хто налоштавний серйозніше, є міцний алкоголь та коктейльна карта із перевіреною класикою.

Вина по-бокально – від 70 грн, пляшка вина – від 350 грн, коктейлі – від 90 грн.

Адреса: вул. Златоустівська, 34

Слідкуйте за новинами світу вина, спеціальнми пропозиціями та знижками на вино в Телеграм каналі: Просто про вино

22,281 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Корок рятує озоновий шар: еко-досвід SHABO