Нове бурштинове вино Furmint Orange від Шато Чизай

Шато Чизай представило ринку своє бурштинове вино з сорту винограду Фурмінт.

Так, ми любимо вас дивувати! І зробили вино за технологією, якій тисячі років. Orange Wine створюють з білого винограду за тим методом, як із червоного. Сік не відділяють, він бродить на шкірці виноградних ягід. Потім вино ще три місяці на ній витримується та відпочиває в дубовому барику. Вино максимально насичується цінними речовинами з ягід. Саме тому Оранж вважають еліксиром молодості та здоров’я. Кажуть, вино має потужний антиейджинговий ефект, кажуть в Шато Чизай.

В ароматі та смаку – від спецій до цукатів і меду.  Партія лімітована, тільки 2000 пляшок. Придбати можна на сайті виноробні.
Як народжується помаранчеве вино на закарпатській виноробні розповість Олеся Спіцина, комерційна директорка Шато Чизай?

Секрет у тому, що вино з білого винограду створюють за тим способом, як із червоного, не відділяючи сік від м’якоті. У різних країнах ці вина спеціального типу мають назву Amber або Orange Wine: бурштинове чи помаранчеве вино.

Після бродіння наш Furmint Orange витримується 3 місяці на м’яззі (шкірка та кісточки винограду), а далі відпочиває в бариках з угорського дуба.

Вино набуває золотавого кольору й отримує оригінальний ароматично-смаковий профіль, а також елегантну терпкість. Має яскраву кислотність, повнотіле, з багатим букетом і гарним тривалим посмаком.

Furmint Orange від Шато Чизай уже встиг отримати Срібну медаль Wine & Spirits Ukraine Awards 2023.

 

Нагадуємо, що 3-4 червня у Києві пройде фестиваль українських вин Brave Wine, де можна буде скуштувати багато цікавих бурштинових вин від провідних виноробень з України. Купуйте квитки заздалегідь та запрошуйте друзів. Зустріч в Facebook

1,770 total views,

Більше історій
Винна дипломатія: перша дегустація Wines of Portugal Grand Tasting 2021 в Україні