“Винний” Санта: що подарувати поціновувачам вина?

Свято наближається, друзі! Настав час подбати про подарунки під ялинку. Щоб полегшити вам муки вибору, зробили добірку подарунків, які точно оцінять шанувальники вина. Від приємних дрібничок до масштабних сюрпризів – вибір за вами!

Підписка на доставку вина Onebox

Що дарувати тим, хто любить вина? Првильно, вино! А щоб зробити подарунок інтригуючим, можна замовити доставку у сервісі Onebox. Раз на місяць на основі смакових вподобань одержувача сомельє та винні експерти ретельно обирають по три нових вина для кейсу, який згодом надсилають. Що саме у кейсі – залишається сюрпризом аж до моменту його відкриття. Можна обрати абонемент на один або три місяці із різною кількістю пляшок – від 3 до 18.

Вартість: від 790 грн.

Замовити.

З промокодом UWINES –  доставка безкоштовна! 

Великий подарунковий набір

Ідеальнішого подарунка, ніж вино для тих, хто його полюбляє годі й шукати. А якщо хочеться чогось масштабного, хорошим варіантом стане подарунковий винний набір від Goodwine.

Вартість: від 3760.

Замовити.

Книга про вино

Недаремно кажуть, що книга – найкращий подарунок. Ще краще –– книга про вино. Тим паче, коли цього року в світ вийшло перше українське видання на цю тему “Червоне, біле і трохи рожевого. Азбука винного чайника” Леоніда Липовецького.

Вартість: від 245 грн.

Замовити.

Курс “Винний експерт за уікенд”

Любити вино – це одне. Розбиратись у ньому – вже інше. Для тих, хто тільки знайомиться з цим прекрасним напоєм у нагоді стане пізнавальний курс. Чотири винні лекторки Євгенія Ніколайчук, Маша Скорченко, Аліна Тентека та Анна-Євгенія Янченко об’єднали теоретичні знання з практичним досвідом та розробили унікальний авторський винний курс під девізом “менше води – більше вина”.

Вартість: від 5500 грн.

Замовити.

Кумедний келих

Келихів для вина забагато не буває. Неважливо, якщо у ваших друзів та рідних вже є набори бокалів. Колекцію завжди можна поповнити, наприклад, келихом із прикольним написом.

Вартість: 245 грн

Замовити.

Маркери для келихів

Оригінальний подарунок для тих, хто влаштовує винні вечірки. Веселі різнокольорові фігурки додадуть індивідуальності кожному гостю і послужать маркуванням для келихів на вечірках або дружніх зустрічах.

Вартість: 180 грн.

Замовити.

Подарунковий набір аксесуарів

Подарунковий набір включає в себе все необхідне, щоб охолоджувати, відкривати, сервувати і зберігати вино витончено. Комбо!

Вартість: від 750 грн.

Замовити.

Шкарпетки

Приємний подарунок для вайн-ловерів – милі шкарпетки з винним принтом. Ідеально для гри в таємного Санту.

Вартість: 90 грн.

Замовити.

Винні піни

Дрібничка, але приємна. Піни на винну тематику стануть милим сувеніром або ж доповненням до будь-якого подарунку.

Вартість: від 40 грн.

Замовити.

Обирайте та пам’ятайте, що найкращий подарунок – зроблений від щирого серця. Ще більше ідей можна подивитись у нашій минулорічній добірці.

8,873 total views,

Більше історій
Blanc de Blancs Extra Brut: перше ігристе від виноробного господарства Князя П.М.Трубецького