Компанія Reikartz презентує новий проект «Винний Гід України»

28 листопада в Києві, у виставковому залі Кличко Експо, відбудеться презентація нового проекту «Винний Гід України», реалізованого мережею готелів Reikartz Hotel Group

Це перший некомерційний проект, який націлений на розвиток та популяризацію українського виноробства. Його завдання не просто розповісти про те, що в Україні є гарне вино, а й познайомити жителів країни з ним.

На презентації буде представлено перше друковане видання «Винний Гід України 2019». До книги увійшли описи 48 виноробів та 183 позиції кращих українських вин. У форматі сліпої дегустації, члени Асоціації сомельє України оцінювали вина за 100-бальною шкалою, з діапазоном 80-84 балу (бронза), 85-89 балів (срібло), 90-100 балів (золото). За підсумками дегустації визначені позиції, яким присвоєно відповідні медалі. Нагороди будуть висвітлені у книзі «Винний Гід України 2019». У складі комісії також брали участь: голова «Укрсадвинпром» Володимир Печко, віце-президент «Всеукраїнської Асоціації виробників продукції садівництва і виноградарства» Олег Кирницький та винний блогер і письменник Леонід Липовецький.

Винний Гід увібрав в себе всю виноробну культуру сучасної України. Коли ми почали працювати над проектом, прийшли до висновку, що про українських виноробів мало що відомо. У книзі ми розповіли про історію кожної виноробні, про кращі українські вина і дали їм докладну характеристику. Випуск видання «Винний Гід України» планується на щорічній основі, – коментує керівник проекту Дмитро Семків.

 

Презентація проекту «Винний Гід України» складається з урочистого нагородження виноробів і кругової дегустації вин, представлених на сторінках гіда. Захід відбудеться 28 листопада об 11:00 у виставковому залі Кличко Експо за адресою:

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55

Телефон для детальної інформації: +38 067 626 12 09

Детальніше про проект.

 

4,988 total views,

Більше історій
Стартувало найбільше винне дослідження в Україні