Пішов з життя легендарний Стівен Спур’є, котрий зробив революцію у винному світі

9 березня 2021 винна галузь втратила одного зі своїх піонерів – Стівена Спур’є, винну легенду, людину, яка влаштувала у 1976 році знаменитий «Суд Парижу». Саме ця подія допомогла вивести на світову сцену вина США та долину Напа, які перемогли у сліпій дегустації топові французькі вина.

Суд Парижу мав таке величезне культурне значення, що надихнув зняти чарівний художній фільм «Удар пляшкою» або «Шоковий ефект». Це й досі один із найвідоміших винних фільмів, коли Стівена з любов’ю зображував легендарний актор Алан Рікман. Каліфорнійські вина перевершили найкращі пляшки з Франції, і результат швидко поширився по світових ЗМІ в доінтернетну еру.

Стівен також був відомий своєю приватною винною школою «L’Académie du Vin» та бібліотекою «L’Académie du Vin» – стовпом видавничої справи. Він допоміг заснувати Decanter World Wine Awards у 2004 році, і він був головою нагород понад 10 років. Спур’є був автором, колекціонером вишуканих творів мистецтва, чоловіком, батьком та співвласником винограднику Bride Valley у Дорсеті, Англія.

Підіймаємо келих за легенду.

3,721 total views,

Більше історій
Найстильніші етикетки вин за версією редакції UWINES