Спеціальна пропозиція від Kyiv Food and Wine Festival та мережі Сільпо

Вже цими вихідними, 29 та 30 серпня, у київському мистецькому осередку – галереї Лавра – відбудеться 14-й Kyiv Food and Wine Festival. Для тих, хто планує його відвідати, маємо цікаву пропозицію: завітайте на лекцію-дегустацію Анни-Євгенії Янченко, винної експертки, блогерки та справжньої винної євангелістки, засновниці популярного блогу “Сомельє в зелених штанях”.

Лекція-дегустація відбудеться у Школі вина на 14-му Kyiv Food and Wine Festival (більше про Школу вина та розклад лекцій і дегустацій на фестивалі – у події тут).

Тема лекції – “Засолодкі”. І вона – саме про дуже солодкі, але надзвичайно смачні та якісні вина.

Засолодкі вина створені для медитативних осінніх днів, коли саме час загадати літні пригоди та обсудити все скоєне у вузькому колі друзів. А ми не можемо спинити плин часу і осінь вже близько.
Для того, щоб підібрати ідеальни вина для прохолодної погоди та ностальгічного настрою, потрібна невеличка кількість знань, тож у цю суботу ви їх отримаєте!

Оскільки подія ця відбудеться у Києві^ і ми знаємо, що не всі мають змогу приєднатися, подія транслюватиметься онлайн на сторінку Сомельє в зелених штанях (посилання тут).

У дегустації будуть ось ці вина:

Anna Spinato Moscato – 319 грн

La Perle d’Arche Sauternes – 690 грн

 

Rabl Gruner Veltliner – 419 грн

 

 

Nachtgold Beerenauslese – 229 грн

Ціну ми вказуємо не випадкого, бо ось вам найкраща новина: після дегустації ви зможете оці пляшки купити по всіх “Сільпо” зі ЗНИЖКОЮ у 20%! Деталі – за посиланням (тут)  – радимо переходити з мобільного телефону, та обов’язково встановити додаток Сільпо.

 

Акція триватиме протягом двох тижнів.

 

Адреси магазинів, де ви можете знайти ці вина та придбати їх зі знижкою, публікуються у телеграм каналі Сомельє в зелених штанях за посиланням (тут).

 

Отже – не пропустіть!

Субота, 29 серпня, о 13:00,  14-й Kyiv Food and Wine Festival

Київ, мистецька галерея ЛАВРА, вул. Лаврська, 7Б

Лекція-дегустація Анни-Євгенії Янченко “Засолодко”!

Кількість місць обмежена, але трансляція відбудеться онлайн (сторінка Сомельє в зелених штанях)!

 

Дізнайтесь більше про події 14-й Kyiv Food and Wine Festival за посиланням (тут).

623 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Какое вино для какого вечера выбрать

Підтвердження віку

Вам повинно бути більше 18 років для перегляду сайту.