Гра про українське вино Uwines Амбасадори – пий та навчайся

Вийшла в світ перша карткова гра про українське вино Uwines Амбасадори, яка допоможе в легкому та захопливому режимі більше дізнаватися про історію українського виноробства, сорти винограду, регіони, вина та інші цікаві факти. Автором гри є Сергій Клімов, амбасадор українських вин, ідеолог та співвласник винних барів Like a Local’s, організатор Kyiv Food and Wine Festival.

Гра Uwines Амбасадори – це інтерактивний винний курс про українське вино формату «пий та навчайся». У грі є 3 рівні складності, через які гравців проведуть герої гри. Мета – зібрати найбільше карток в кінці, взнати і запам’ятати багато цікавого про українське вино та посмакувати ним, адже впродовж гри неодмінно доведеться не одноразово ним смакувати.

Гра розбита на 4 категорії:

— Історія та факти

— Регіони та сорти винограду

— Виноробні та виробництво

— Українські вина

Понад 8 років я популяризую українські вина, створюючи винну культуру в Україні. У грі «Uwines Амбасадори» я ділюсь з вами найціннішим, про що дізнався за цей період

Українське виноробство розвивається надзвичайно швидкими темпами. І все це завдяки виноробам, які застосовують сучасні техніки, експериментують із сортами винограду та технологіями, вивчають свої теруари та постійно відкривають нові… Я впевнений, що чим більше людей знатимуть про це, тим швидше наша країна зможе відновити втрачену виноробну історію, а українці почнуть більше пишатися українським вином.

Настав час відкрити Україну з нової сторони – Сергій Клімов, автор гри.

Гра доступна для замовлення на сайті: https://uwines.com.ua/game

 

 

1,694 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Миф о порошковом вине: забудь, как страшный сон!