Грайлива прем’єра: нові українські ігристі, що варті уваги

Новий рік несеться, і у нас ледве вистачає часу, щоб розповісти вам про яскраві новинки зі світу українських ігристих, котрими нас потішив цей передсвятковий сезон. Отже, одразу до справи — можливо, ви встигнете їх придбати і продегустувати ще навіть цього року! А якщо ні, то не засмучуйтесь: зимові свята триватимуть довго.

 

Чудове ігристе Sekt — новинка із самого серця Закарпаття, від виноробні Chateau Chizay. Sekt – це назва ігристих вин Австрії, Німеччини і Чехії, що була розповсюджена наприкінці XIX століття, в добу Австро-Угорської імперії. Згодом цю назву отримали й ігристі вина Чехословаччини. Закарпаття успадкувало ці традиції. Тож зустрічайте карпатський сект від однієї з найпотужніших виноробень України!

 

Carpathian Sekt CHERSEGI Brut / Chateau Chizay

 

 

Ігристе вино Chersegi Brut створене за технологією Шарма-Мартінотті ( цей метод виробництва називають ще резервуарним або акратофорним, оскільки природне  бродіння відбувається у великих ємностях —  акратофорах, після чого готове ігристе вино розливається у пляшки) із унікального для України винограду –  угорського сорту Черсегі Фюсереш, котрий у нас вирощують виключно у Закарпатті. За стилістикою це ігристе нагадує легке, ароматне та іскристе Prosecco. В ароматі — білі квіти, яблучко “білий налив”, трохи свіжих, зелених цитрусових і навіть, можливо, листя мандарину. Смак яскравий, у ньому відчуваються приємна легкість і освіжаюча кислотність.

 

Carpathian Sekt TRAMINER ігристе напівсолодке / Chateau Chizay

 

 

Також версія секта, але напівсолодка: ігристе вино з винограду сорту Трамінер рожевий, що зростає на виноградниках Chateau Chizay, теж зроблене акратофорним методом. В ароматному букеті цього ігристого від Chateau Chizay гармонійно поєднуються тони квітів, прянощів і тропічних фруктів. Смак чудово збалансований, помірно солодкий, з приємними фруктовими тонами. Приємна кислотність робить його більш гармонійним. Чудове вино для тих, хто полюбляє солоденьке.

Замовити ці вина можна в онлайн-магазині Chateau Chizay.

 

Beresagne Brut Rose / Beykush

Південь України не відстає у перегонах ігристих! Довгоочікувана новинка від бутикової виноробні Beykush — рожеве ігристе Beresagne Brut Rose. Це класика (вино створене за класичною технологією вторинного бродіння у пляшці), з витримкою на дріжджовому осаді протягом 48 місяців, без дозажного лікеру. Саме так — по суті, це справжній Брют Зеро! Ідеального рожево-лососевого кольору, в ароматі — яскрава, але благородна свіжість полуниць і червоної порічки, приємна легкість і ледь відчутна терпкість цитрусових, відмінний баланс пряності і кислотності у смаку. Березань, ми дуже раді, що тебе дочекалися — так доречно до нового року, і не тільки! 

Це ігристе вино випущене лімітованою серією.Замовити його можна в онлайн-магазині Beykush, якщо повезе. Але, якщо не встигли, не засмучуйтесь! Вже незабаром Beykush планують потішити нас новим ігристим Blanc de Blanc. Слідкуйте за оновленнями.

 

Grand Admiral Brut Nature / 46 Parallel Wine Group

 

Новий реліз від 46 Parallel Wine Group напевно вразить поціновувачів класичних ігристих. Grand Admiral Brut Nature —  вино, що створене з винограду сортів Піно Меньє, Шардоне і Піно Блан за класичною “шампанською” технологією (шампанізація у пляшці), з витримкою на дріжджовому осаді протягом 20 місяців. Брют Натюр — це те саме, що і Брют Зеро: Grand Admiral Brut Nature не знав дозажного лікеру.

Це — ігристе з елегантним і приязним характером. В ароматі — стиглі білі фрукти: персик, абрикос, а також — новорічні мандарини, ананас, трохи ванілі, бріош, ірис і мед. Кислотність у смаку відчувається, але не різка, смак дуже збалансований, післясмак приємний і довготривалий. Вино чудово збалансоване і комплексне, гастрономічне і водночас самодостатнє, цікаво розкривається у келиху — спробуйте продегустувати його з келихів для тихого білого вина, ви будете вражені складною ароматикою Grand Admiral Brut Nature. 

Це ігристе ви можете замовити в онлайн-магазині 46 Parallel Wine Group.

 

Ми дуже раді, що колекцію якісних українських ігристих поповнили такі достойні новинки, це — чудовий подарунок всім поціновувачам вітчизняних вин. Якість і різноманіття — це круто! Святкуємо!

1,979 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Видано перший «Винний Гід України» від Reikartz Hotel Group

Підтвердження віку

Вам повинно бути більше 18 років для перегляду сайту.