Винна гра Winespiration: як пити і вивчати вино водночас.

Якщо ви цікавитесь вином і хотіли б знайти ідеальний спосіб вивчати та пити вино одночасно, маємо для вас  класну новину. Відтепер це можна зробити завдяки першій в Україні настільній винній грі Winespiration!

По-перше, це легкий та азартний спосіб дізнаватися щось новеньке про вино. По-друге, крутезний подарунок для тих, хто обожнює цей чудовий напій. По-третє, вам точно сподобаються правила гри: якщо ви вірно відповідаєте на картки із запитаннями, то просуваєтесь далі ігровим полем. Якщо відповідь була невірною – робите ковток вина! Win-win, не інакше.

Авторка гри, Євгенія Ніколайчук, створила Winespiration як альтернативний спосіб знайомства зі світом вина для тих, хто вважає, що стандартні дегустації – занадто офіційні, а на книжки не завжди має час. Євгенія працює з вином з 2005 року, має кваліфікацію WSET Level 4 Diploma від британської школи, а також є співвласницею винних барів Like a local’s та була залучена в якості національного експерта до проекту ЄС з впровадження географічних зазначень в Україні.

Ось із чого складається гра Winespiration:

– ігрове поле;

– картки з питаннями про вино (три рівні складності);

– картки з термінами;

– картки з історичними фактами;

– фішки й кубики;

– інструкція з відповідями.

Тож якщо ви шукаєте привід зібратися з друзями та культурно випити вина, або вам потрібен кльовий подарунок для вайнловера або вайнловерки,  Winespiration – ідеальний варіант. Тим більше, що для читачів Uwines Євгенія пропонує спеціальну знижку.

Замовити гру можна  тут: www.winespirationgame.com

Шоб отримати знижку,  використовуйте промокод KFWF, що дасть можливість купити гру за 999 грн замість 1150 грн. (зверніть увагу на те, що промокод дійсний до 30.06.21.). До речі, гра має українську, російську та англійську версії. Cheers!

10,729 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Дивні слова: перляж і ремюаж

Підтвердження віку

Вам повинно бути більше 18 років для перегляду сайту.