Виставка WINE&SPIRITS UKRAINE стартує вже 29 березня

Коли: 29-31 березня 2023

Де: МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ

Виставка WINE&SPIRITS UKRAINE — одна з найвизначніших подій у винно-алкогольній індустрії України. Це — платформа для зустрічі, спілкування й налагодження ділових зв’язків між виробниками вин та алкогольних напоїв, рітейлерами, сомельє, рестораторами, імпортерами та дистриб’юторами з України та закордону. Вже незабаром WINE&SPIRITS UKRAINE знову відбудеться у київському МВЦ.

“Незважаючи на військові дії в нашій державі, бізнес продовжує працювати,  національна економіка потребує підтримки. Зацікавленість українською продукцією та попит на неї зростають як за кордоном, так і на внутрішньому ринку. Ми щойно повернулись з міжнародної виставки ProWein у Дюссельдорфі, де був представлений національний стенд Wines of Ukraine і, загалом, у виставці взяли участь 12 українських виноробень. Ми впевнилися у тому, що наші вина мають успіх у всьому світі, експорт цього продукту невпинно зростає, він вартий уваги як іноземного, так і національного споживача. Ми не можемо втрачати час і можливості, тому вирішили провести захід цієї весни”, — коментує Вікторія Агромакова, засновниця та організаторка WINE&SPIRITS UKRAINE.

Виставка пройде у звичному й масштабному форматі. Список учасників експозиції Wine&Spirits Ukraine наразі нараховує 36 компаній, але постійно поповнюється. Цього року, за цілком зрозумілих причин, участь у виставці беруть тільки компанії з України, серед них — великі, середні й крафтові незламні виробники вин, алкоголю та пива. Для них це — чудова можливість знайти нові контакти та укласти контракти з національними торговельними мережами, роздрібними магазинами та HoReCa. Для байерів — можливість розширити асортимент якісними українськими винами, пивом і міцними напоями. 

Вперше будуть презентовані  об’єднані стенди «Асоціації крафтових виноробів України» та  «Української асоціації  крафтових дистиляторів». На кожному стенді свою продукцію презентують по 10 виробників. 

Більш детально про учасників цієї експозиції можна дізнатись тут.

В рамках виставки традиційно відбудеться міжнародний дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards. Конкурс проходить за підтримки та участі Асоціації сомельє України та Міжнародної Асоціації сомельє відповідно до стандартів Міжнародної організації винограду і вина OIV. В жюрі конкурсу цього разу — відомі українські винні експерти, сомельє, а також — закупники торговельних мереж. 

Давній партнер WINE&SPIRITS UKRAINE — спілка “УКРСАДВИНПРОМ” — традиційно проведе на виставці Wine&Spirits Congress.

Голова спілки Володимир Печко наголошує, що цього року темою дискусійної панелі є питання підтримки виноградно-виноробної галузі в умовах війни та повоєнного стану. Учасники дискусійної панелі дізнаються більше про можливі та існуючі програми, проєкти та гранти щодо підтримки українських виноградарів та виноробів.

Початок дискусійної панелі: 30 березня з 12:00 до 14:00.

Дискусійна панель відбудеться у павільйоні 1А, конференц-зал №3.

Українська Асоціація Крафтових Дистиляторів під час виставки організовує круглий стіл на тему “Спрощення умов виробництва дистилятів для малих виробників”. Захід відбудеться 30.03 з 15.00 до 17.00, павільйон 1А, конференц-зал №3.

Представникам індустрії також  буде цікавим відвідати профільні заходи, що пройдуть під егідою WorldFood Ukraine. Організатори запрошують виробників, профільні асоціації, агенції регіонального розвитку, дорадчі служби, спеціалізовані медіа та всіх, хто зацікавлений в розвитку партнерств та кооперації, на Круглий стіл «Партнерства на фуд-ринку: як об’єднатись, щоб розвиватись?» 

Коли: 31 березня, 11:00-13:00

Де: павільйон №1, вхід 1А, конференц-зал №3.

Спеціалісти та інсайдери ринку, включаючи Світлану Цибак, Голову “Асоціації Крафтових виноробів України”, обговорять можливості й проблеми об’єднання фуд-гравців у виробництві, просуванні, продажах та експорті продуктів харчування та напоїв, а також проаналізують успішні кейси в Україні та світі.

Реєстрація відвідувачів на захід на сайті виставки: https://wineandspirits.com.ua/visit/

Більше інформації про події та учасників WINE&SPIRITS UKRAINEна сторінках у Facebook та Instagram.

 

 

 

 

2,068 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Винний антифріз: 5 нетрівіальних рецептів глінтвейну