Фестиваль українських вин Brave Wine пройде 7-8 жовтня

7-8 жовтня фестиваль українських вин Brave Wine повертається! Brave Wine – це унікальна нагода познайомитись з провідними українськими виноробами, скуштувати деякі вина нового сезону та витримані старі вінтажі, послухати лекції та відвідати десятки дегустацій, взяти участь у благодійних аукціонах та дізнатися більше про тих, хто творить історію українського виноробства сьогодні, відвідавши виставку «Нерозказана історія українського виноробства». Brave Wine – це те саме місце, де ви зможете по-справжньому закохатись в нову хвилю українського виноробства.
Як і минулого року подія пройде в безпечній локації з укриттям, на території бару Вогник та клубу Arsenal XXII, біля метро Арсенальна.
В рамках фестивалю на вас чекають:
– 20 провідних українських виноробень нової хвилі з різних регіонів України
– Безкоштовні дегустації на стендах учасників
– Школа вина з лекціями та дегустаціями (відвідування входить у вартість квитка)
– Фотовиставка «Нерозказана історія українського виноробства» приурочена до виходу книги про українське вино авторства Сергія Клімова, видавництва «Ukraïner»
– Крафтові смаколики та смачні фудкорти з українськими стравами
– Аукціон рідкісних українських вин
– Музична програма
Традиційно частина коштів з вхідних квитків та благодійних аукціонів в рамках фестивалю буде передана на підтримку наших захисників. Цього разу ми допомагаємо благодійному фонду Лелека-України (Leleka Foundation), які з перших тижнів повномасштабної війни і до сьогодні забезпечують наших медиків засобами, що рятують життя.
Школа вина з лекціями та дегустаціями

КВИТКИ.

За 9 років проведення фестивалю наші постійні гості вже мають великі колекції келихів, і з деякими з них приходять кожного фестивалю, тому як і минулого фестивалю буде два типи квитків: без келиху та з келихом.
Вартість квитка без келиху на 1 день:
Передпродаж — 200 грн;
В день заходу — 250 грн.
Вартість квитка з келихом на 1 день:
Передпродаж — 350 грн;
В день заходу — 400 грн.
Де: Київ, вул. Князів Острозьких, 8 (колишня вул. московська, поруч з м. Арсенальна), територія бару Вогник та клубу Arsenal XXII і територія навколо.

3,739 total views,

Більше історій
Винна гра Winespiration: як пити і вивчати вино водночас.