Перша книга про історію та сучасність українського виноробства від Сергія Клімова

Восени на світ з’явиться нова книга видавництва Ukraїner — «Нерозказана історія українського виноробства». Це велике подарункове видання створено у співпраці із Сергієм Клімовим — винним експертом, амбасадором українського вина, ідеологом винних барів Like a Local’s і засновником фестивалю Kyiv Food and Wine Festival. Передзамовлення книги.

Роботу над книгою команда Ukraïner розпочала ще до повномасштабного вторгнення, і попри початок великої війни, вирішила не зупиняти проєкт, а навпаки – показати і українцям, і світу потенціал винної галузі, яка попри давню історію й здобутки, довгий час перебувала в тіні.

«Нерозказана історія українського виноробства» — це книга для поціновувачів вина, рестораторів, виноробів і тих, хто прагне відкривати для себе нові грані України. В ній ви знайдете, зокрема наступні історії: 

  • захоплюючі мандри шляхом українського виноробства від давніх часів до сьогодні та роль історичних постатей, які так чи інакше вплинули на розвиток виноробства в Україні (Михайло Воронцов, Лев Голіцин та ін); 
  • дослідження не лише звичних виноробних регіонів – Закарпаття, Криму, Причорномор’я, але й нових теруарів — Поділля, Наддніпрянщини і Сіверщини.
  • розповіді про місцеві, питомо українські сорти винограду (юпітер, одеський чорний, фурмінт та ін.), винні бочки, пляшки та корки, виготовлені в Україні; 
  • бесіди з сомельє та винними експертами (Євгенія Ніколайчук, Марія Костик, Павло Шеремет та ін), які впливають на розвиток виноробної справи сьогодні.

Родзинкою видання є низка історій про сучасних виноробів із різних регіонів України та авторська добірка з понад 100 українських вин, які варто спробувати. Ці історії зібрані в експедиції, в яку команда Ukraїner їздила разом із автором книги, восени 2022 року. На сторінках книжки ви знайдете QR-коди, що ведуть до відеоісторій про виноробні в різних регіонах України.

В основу книги «Нерозказаної історії українського виноробства» лягло дослідження Сергія Клімова, яке він почав майже 10 років тому. Видання містить унікальні архівні фото та знахідки, які мають відношення до виноробства, та були зібрані в музеях та приватних колекціях з різних куточків України.

Ця книжка — мій погляд на історію українського виноробства від перших згадок до сьогодення, через призму людей, які стоять за українським вином сьогодні. Я розповім історію, цікаві факти, покажу нові перспективні регіони, місцеві сорти винограду, пораджу вина, та найголовніше — покажу тих, хто стоїть за українським вином сьогодні: виноробів та експертів, завдяки яким українські вина сьогодні такі, якими ми їх знаємо  Сергій Клімов, автор книги «Нерозказана історія українського виноробства»

Сьогодні, коли у світі є величезний попит на продукцію з України, деякі винороби успішно продають свою продукцію за кордоном – українські вина експортують зокрема до Японії, Великої Британії, США, скандинавських країн. Усередині країни також зріс попит на місцеве вино — ресторани додають у винні карти позиції українських виробників, а споживачі радо підтримують улюблених виноробів. 

Ми створюємо цю книгу, щоб всебічно розповісти про українське виноробство. Повномасштабна війна Росії проти України змінила внутрішній ринок: частина виноробень нині окупована, зруйнована чи пошкоджена, ще частина — під постійними обстрілами окупантів. Та ми впевнені, що після великої перемоги з часом вдасться відновити все, що намагався відібрати «рускій мір».   Євгенія Сапожнікова, головна редакторка видавництва Ukraïner 

Видавництво Ukraïner сподівається, що книга «Нерозказана історія українського виноробства» буде помічною і посприяє подальшому розвитку українського виноробства та популяризації українського вина за кордоном.

Вже сьогодні книжка доступна у передпродажу в онлайн-крамниці Ukraïner за зниженою ціною. Оформивши замовлення зараз, ви уможливлюєте видання цієї та наступних книжок Ukraïner.  

 

Передзамовлення книги.

___________________________________________________

Про видавництво Ukraїner

Ukraїner — це волонтерська організація та спільнота, яка створює мультимедіа історії про Україну та українців з 2016 року та поширює їх світом понад 15-ма мовами.

У 2019 році з’явилася перша книжка Ukraїner, видана спільно з видавництвом ВСЛ. А вже у 2021 команда вирішила створити власне видавництво, щоб розповідати світові про Україну також через книги. Наразі видавництво має в портфелі 6 видань українською та 2 англійською мовами: “Країна зсередини”, “Ким ми є? Національні спільноти та корінні народи України”, “Різдво та Маланка”, “Деокупація. Історії опору українців. 2022” та “Ukraine from above”, “Ukrainian Insider”. Остання – також була перекладена іншими мовами та видана цього року в Німеччині, Японії та Великобританії, за короткий час завоювавши серця іноземців та ставши бестселером на Amazon.  

 

 

 

 

2,877 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Дивні слова: що таке «тіло вина»?