Вино для мілленіалів, що розмовляє: бренд 19 Crimes вже у продажі в Україні

На полицях українських супермаркетів нещодавно з’явилось австралійське вино 19 Crimes. Свого часу це вино стало справжнім проривом в історії дизайну етикетки, і, до того, ж воно розмовляє. Розповідаємо, що до чого. 

Історія бренду почалася в 2013 році. Вже через рік в 2014-му продажі вина в США досягли 100 тисяч ящиків, а в 2017-му перевалили за мільйон. За три роки десятикратне збільшення обсягів продажів, на хвилиночку.

 Чому так? Є декілька складових успіху.

По-перше – це красиво. Дуже важко пройти повз такої пляшки і хоча б не роздивитись, що воно таке. Чорна пляшка із незвичною етикеткою одразу інтригує. Кожна з етикеток має індивідуальний стиль та інший шрифт.

По-друге, маркетингова легенда – це завжди половина успіху. Особливо, якщо вино хороше (а ми куштували, підтверджуємо).

Історія, що стала основою створення бренду має реальне підґрунтя. В епоху індустріальної революції в Англії люди масово потягнулися з сільських районів в міста. Тоді значно зросла кількість дрібних злочинів, а місцеві в’язниці були переповнені. Тоді королева Вікторія вирішила відправляти злочинців в Австралію, вважаючи, що довгий та виснажливий вояж підкосить силу духу та стане справжнім випробуванням.

У травні 1778 року в Англії було опубліковано список із 19 злочинів, за які відправляли у вигнання. Серед них є серйозні, але більшість здаються просто абсурдними. Усі 19 правопорушень нанесені на винні пробки лінійки вин. Детальніше з переліком і описом можна ознайомитись тут.

Кожна етикетка знайомить нас із реальною історією одного із злочинців: за що він був засланий з Англії до Австралії і що з ним сталося потім. Ця історія вигнань і підкорення континенту почалася в 1787 році, коли ціла флотилія з 11 кораблів (насправді, плавучих в’язниць) вирушила з Лондона до берегів Австралії. Майже століття кораблі регулярно доставляли туди каторжників, останнє судно прибуло в Західну Австралію 10 січня 1868 року. 

Основна ідея створення бренду 19 Crimes в тому, щоб показати світу, що саме завдяки силі духу, праці, мистецтву виживання і мужності цих ув’язнених була створена Австралія. Вони майже з нуля побудували країну, яка зараз є однією з найблагополучніших у світі. Як зазначено на сайті виробника “Сьогодні ми п’ємо за цих людей та принципи, за якими вони жили”.

По-третє, технологічність. Кожна пляшка – розмовляє. Для цього треба встановити безкоштовний додаток Living Wine Labels, навести на обличчя на етикетці і картинка оживе. Вас чекатиме історія злочинця «з перших вуст». Додаток доступний для скачування для IOS та Android.

По-четверте, автори 19 Crimes досить точно, хоча і ризикуючи, спрогнозували свою цільову аудиторію – мілленіали. Покоління народжених після 1981 року і до 2000-го. Це молоді, просунуті люди, які мають незашорену свідомість та здатність ризикувати і пробувати щось нове. 

До того ж, грає роль колекційної складової. Впевнені, що коли купуєш хоча б одну пляшку, вмикається азарт зібрати всю колекцію.

 Наразі існує 7 позицій бренду 19 Сrimes.

Три сортових вина:

– Каберне Совіньон

– Шардоне під назвою «Hard Chard»

– Шираз 

 Червоні бленди, що йдуть під загальною категорією Rare Red Blend:

– Red Wine

– Banished

– Uprising

– The Warden

П’ять вин з лінійки вже представлені в Україні на полицях супермаркетів «Сільпо». Вартість становить від 259 до 279 грн за пляшку.

 

Слідкуйте за новинами світу вина, спеціальними пропозиціями та знижками на вино в Телеграм каналі: Просто про вино

 

В матеріалі використані фото з офіційної сторінки бренду в мережі Facebook. Відеоматеріали: Vimeo та YouTube. 

11,056 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Винный гид Киева 21 по 27 августа

Підтвердження віку

Вам повинно бути більше 18 років для перегляду сайту.