Салон вин Wine & Spirits Ukraine 2020: буде гаряче.

Top Italian Wines Roadshow від всесвітньо відомого винного гіда Gambero Rosso та інші цікаві події відбудуться під час салону вин Wine & Spirits Ukraine 2020. Організатори дарують читачам Uwines можливість безкоштовно відвідати цьогорічний салон про це далі у статті.

Цього року всім дісталося від пандемії та її наслідків, і винна індустрія не є виключенням. Майже всі найважливіші міжнародні винні події у 2020 році були скасовані. Але українцям пощастило: 3-5 листопада в київському МВЦ пройде черговий салон вин Wine & Spirits Ukraine.

Салон вин, алкогольної продукції та пива проводиться в Україні з 2018 року.  Це — один з найважливіших “міт-апів” нашої винної індустрії. Саме тут зустрічаються, знайомляться, спілкуються українські і зарубіжні виробники вин та іншого алкоголю з сомельє, імпортерами, дистриб’юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України і зарубіжжя.

Чого чекати від Wine & Spirits Ukraine цього непростого року?

На форум зберуться виробники вин та іншого алкоголю з України, Грузії, Іспанії, Італії, Португалії та інших країн. Серед них — як добре відомі в Україні та за її межами виробники, так і компанії, щоі тільки планують свій вихід на український ринок. 

Фото: Wine & Spirits Ukraine

Головна зіркова подія салону 2020 — Gambero Rosso Top Italian Wines Roadshow, світове турне кращих вин Італії. Вперше в Україні провідний італійський медіахолдинг, що видає головний винний гід Італії Tre Bicchieri, проведе в Києві унікальну дегустацію італійських вин преміум-класу. 

3 листопада з 10:00 до 18:00 п’ятдесят найкращих італійських виноробів представлять понад 200 вин у форматі кругової дегустації.

Ділова програма 4-5 листопада включає 3 майстер-класи, які проведуть дегустатори Gambero Rosso за участю Віталія Ковача, одного з найкращих сомельє України і члена Асоціації сомельє Італії.

Фото: Gambero Rosso

Це безпрецедентна подія, яку просто не можна пропустити, як мінімум тим, хто працює у винній та ресторанній сфері. Експерти та поціновувачі вин — велкам! Або benvenuti, як кажуть італійці.

Фото: Gambero Rosso

Багато подій салону вин будуть пов’язані з українським виноробством. Під час Wine & Spirits Ukraine 2020 відбудеться виноробний конгрес, який відвідають провідні представники винної індустрії України та зарубіжні гості. Тема конгресу 2020 року —  сучасні підходи у виноградарстві та виноробстві.

Дегустаційний конкурс Ukraine Wine & Spirits Awards 2020, що проводиться за підтримки Асоціації сомельє України, традиційно дасть оцінку українським та іноземним винам і іншим алкогольним напоям, представленим на українському ринку.

Детальну інформацію про відвідування Wine & Spirits Ukraine 2020 року, розклад майстер-класів та інших подій можна знайти на сайті www.wineandspirits.com.ua або на сторінці виставки в Facebook (посилання тут).

Хочемо одразу поділитись чудовою новиною: маємо спеціальну пропозицію спеціально для читачів Uwines від організаторів Wine & Spirits Ukraine 2020.

Ви можете відвідати салон вин Wine & Spirits Ukraine 2020 безкоштовно! 

Для цього зареєструйтеся на сайті https://wineandspirits.com.ua/visit/, у реєстраційній формі введіть промокод UWINES і отримайте безкоштовний квиток для відвідування салону, який буде дійсний всі три дні.

Фото: Wine & Spirits Ukraine

І надзвичайно важливе питання: безпека.

Організатори Wine & Spirits Ukraine 2020 ретельно опрацювали всі заходи безпеки, які необхідні для проведення такого салону

Організатори дотримуються всіх вимог МОЗ та КМДА для проведення масових заходів: обов’язковий контроль температури на вході, обов’язково носіння маски на всій території, контроль дотримання дистанції, всі стенди учасників стоять на відстані 3-4 метрів один від одного, на всій території розташовані санітайзери, кожен відвідувач на місці має індивідуальний келих!

 Просимо вас зважати на те, що одним з головних вимог безпеки є індивідуальний келих!

Будь ласка, візьміть свій келих або придбайте його онлайн.

 

До зустрічі на салоні! І будьте здорові!

 

Текст: Віка Макарова

12,857 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Ювілейний Kyiv Food and Wine Festival очима редакторки UWINES

Підтвердження віку

Вам повинно бути більше 18 років для перегляду сайту.