Goodwine запускає благодійний фонд та планує висадити виноградник на Закарпатті

25 лютого 2023 року почав роботу благодійний фонд Victoria, створений у пам’ять про Вікторію Замченко — сомельє goodwine, яка 17 жовтня 2022 загинула внаслідок атаки дронів, випущенних росією на Київ. Вікторія пішла з життя разом зі своїм чоловіком Богданом. Вони чекали на дитину. Діяльність Фонду буде спрямована на підтримку молодих сімей України.
​​
​​“Віка працювала у компанії 6 років і була одним з найкращих сомельє України. Вона часто казала: «Треба менше себе жаліти». Її загибель — велике горе для нас, але ми вирішили трансформувати наш біль у добрі справи. Фонд опікуватиметься проєктами, завдяки яким ім’я Віки пам’ятатимуть” — Дмитро Кримський, співвласник goodwine.
​​Першою частиною проєкту стане реліз вина, зробленого у партнерстві з українською виноробнею Stakhovsky Wines. Мерло 2019 під назвою Victoria вже готове, знайти його можна на полицях goodwine та Bad Boy. Саме його Віка відзначила у своєму останньому огляді українських вин. Усі кошти від продажу вина будуть передані Фонду Victoria.
​​
​​Друга частина — спільне створення goodwine та Stakhovsky Wines винограднику на окремій земельній ділянці у господарстві Сергія Стаховського. Запланована площа винограднику — 0,5 га, а кількість вина, що буде випускатися — близько 5000 пляшок.
​​
​​“Ми плануємо засадити землю лозами бургундського піно-нуару та почати виробляти круте вино. Вже зараз активно зайняті пошуком гідних ліз у Бургундії. У цьому питанні нам допомагають партнери: Jean-Nicolas Méo (Domaine Méo-Camuzet), Luc Pavelot & Gary Roshke (Domaine Pavelot), Christophe Rochet (Domaine Doudet-Naudin), Thibault Gagey (Maison Louis Jadot). Це поважні та відомі на весь світ виробники, які виявили бажання взяти участь у проєкті, за що їм, звичайно, дякуємо.”
​​За попереднім планом, перші лози буде висаджено навесні 2024 року, а перший врожай вина можна очікувати у 2028 році. Цей український піно-нуар теж будет називатись Victoria. Всі кошти від його продажу будуть направлятися до однойменного фонду та йти на підтримку молодих українських сімей.

886 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
5 легких способов открыть вино без штопора