5 українських ігристих, які створять настрій на Новий рік

Важко уявити Новий рік та свята без келиху ігристого. Цей напій одразу створює різдвяний настрій, відчуття легкості та безтурбнотності. А новорічний ранок з ігристим – це те, що має дозволити собі кожен. Ми підібрали для вас 5 українських ігристих, які допоможуть вам зустріти Новий рік яскраво. 

 

Apostrophe Sparkling Wines – Chardonnay Brut (Одеська область)

У Apostrophe вийшла новинка – перший моносортовий реліз зі 100% Шардоне. Моносортове вино, (вино зроблене з одного сорту винограду, а не з декількох) зазвичай, краще відображає теруар, характер конкретного виноградника та місце виробництва. З моносортом набагато важче працювати, але результат того вартий.


Аромат цього брюту квітковий з відтінками зеленого яблука, яскравими цитрусовими, персиком та агрусом. Смак освіжаючий, з м’якою, елегантною кислотністю.

Вартість 120 грн.

Купити Apostrophe Sparkling Wines – Chardonnay Brut

 

Chateau Chizay – Carpathian Sekt Chersegi Brut (Закарпаття)

Це вино зроблене з сорту винограду Черсегі Фюсереш, який зростає тільки на виноградниках Шато Чизай, що в Закарпатті. Ігристе пройшло подвійне бродіння за європейською технологією Шарма-Мартінотті, що надало йому карпатської легкості.

В ароматі відчуваються квіткові та фруктові ноти, смак з освіжаючою кислотністю та легкий післясмак.

Вартість 147 грн (придбати можна на сайті Chateau Chizay або в мережі супермаркетів Магамаркет, Novus, Wine Time і Like a Locals).

Купити Carpathian Sekt CHERSEGI

 

El Capitan – Brut Rose (Одеська область)

Абсолютно новий реліз із винограду сорту Піно Нуар (попередні релізи були із сорту Піно Меньє), який компанія презентує напередодні Нового 2022 Року. Чудовий варіант для любителів рожевих ігристих вин.В бокалі на вас чекатиме ніжно-рожевий колір, з ароматами червоних ягід, порічки та чорної черешні, агрусу, з вираженими пікантними нотами грейпфруту.

Вартість: 350 грн.

Купити El Capitan – Brut Rose

 

Like a Local’s – Нумо грішити Extra Brut (Одеська область)

Нумо грішити – ідеальне освіжаюче ігристе для будь якого приводу, зроблене по класичній технології,  витримане не менше 9 місяців у пляшці.

Вино має тривалий та збалансований смак з виразною кислотністю. Аромат  елегантний, із тонами білих фруктів, персика, тонами випічки та цитрусовими нотками.

Вартість: 259 грн. 

Купити Like a Local’s – Нумо грішити Extra Brut

 

Grand Admiral – Brut Nature Rose 2019 (Одеська область)

Це ігристе – справжня родзинка у нашому списку, адже воно виготовлене за класичною технологією шампанізації з витримкою на осаді не менше 22 місяців!

Довготривала витримка привносить яскравий, витончений аромат з відтінками вишні, малини, білої черешні, грейпфруту, які розкриваються тонами бріошу та горіха. Має збалансований смак з освіжаючою кислотністю, гармонійно поєднаними фруктовими тонами та елегантними нотами витримки.

Вартість: 1000 грн.

Купити Grand Admiral – Brut Nature Rose 

 

 

9,326 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Видано перший «Винний Гід України» від Reikartz Hotel Group

Підтвердження віку

Вам повинно бути більше 18 років для перегляду сайту.