Chateau Chizay доєднались до Протоколу Порто: чому це важливо

Чи знаєте ви, що таке The Porto Protocol? Про всяк випадок розповідаємо: це поважна міжнародна екологічна організація, до складу котрої входять сотні виноробень й виноробів з усього світу. 

Головна мета цієї організації — покращення екології у тих регіонах, де працюють її учасники. Чому саме винороби? Тому що виноробна галузь надзвичайно потерпає від кліматичних змін. То ж дуже важливо, щоб цих регіонів і учасників було якомога більше, бо проблеми довкілля наразі є надзвичайно важливими, і загроз у цій сфері дуже багато. 

Фото: Chateau Chizay

Чому саме Порто? Це португальське місто — один з лідерів підприємництва і виноробства у Європі, що також дуже поважає і захищає своє насліддя. Портo — одна з найбільших винних столиць світу і центр одного з найвизначніших винних регіонів Європи. Тут добре розуміють виклики і ризики, що виникають у зв’язку з недбалим ставленням до природних ресурсів і екології, і тими кліматичними змінами, що відбуваються в результаті такого ставлення. The Porto Protocol проводить власні заходи й підтримує проєкти своїх учасників у сфері екологічної освіти і просвітницької діяльності. Це круто, бо кожен регіон має свої проблеми і нюанси — взяти хоча б Україну з палінням сухостою навесні: колосальне задимлення по всій країні негативно впливає не тільки на здоров’я людей, але й загалом на стан довкілля і клімат.

Географія учасників The Porto Protocol вражає: долина Напа у США, відомий регіон Дору в Португалії, Стелленбош у ПАР, Мендоса в Аргентині. Великобританія, Австрія, Німеччина, Франція, Іспанія, Італія… і зовсім нещодавно до цього почесного списку доєдналася Україна! Виноробня Chateau Chizay стала першою компанією з України, що була прийнята в цю організацію. Отже тепер вона буде задіяна в міжнародному процесі і реалізовуватиме в Закарпатті проєкти, що спрямовані на поліпшення екологічної ситуації у регіоні.

Фото: Chateau Chizay

Ми дуже підтримуємо цю добру ініціативу Chateau Chizay і сподіваємось, що до екологічного руху і Протоколу Порто долучаться також інші компанії з України. Бажаємо всім нам екологічного виноробства і чистого довкілля!

 

Слідкуйте за новинами світу вина, спеціальними пропозиціями та знижками на вино у нашому Telegram каналі: Просто про вино

4,033 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Cava чи Prosecco? Розпитали про вподобання українських рестораторів та сомельє

Підтвердження віку

Вам повинно бути більше 18 років для перегляду сайту.