Сезон новорічних корпоративів is on fire! А там, дивись, і святкові канікули незабаром. В цей період треба бути дуже обережними із веселощами, аби не псувати собі наступний ранок. Ми знаємо, що ви вже дорослі та споживаєте алкоголь відповідально. Але вважаємо своїм обов’язком нагадати вам прості правила, які допоможуть уникнути похмілля. А якщо ця неприємність вже сталася, занотуйте деякі лайфхаки, які зменшать страждання
Чому з нами трапляється похмілля?
Причина початку похмілля – зневоднення організму, коли нирки посилено виводять алкоголь. Також це різке зниження вмісту глюкози від тих речовин, які зазвичай містяться в спиртних напоях. Саме тому відчуваємо головний біль, спрагу, втому? а інколи ще й нудоту.
Як вберегти себе від небажаних наслідків?
Радимо не починати вечірку натщесерце. Хоча б за декілька годин необхідно поїсти, аби не сп’яніти надто швидко. Під час застілля не слід переїдати, аби не навантажувати печінку.
Закушувати все-таки слід. Важливо пам’ятати, що їжа не врятує вас від сп’яніння – вона всього лише сповільнить його. Саме тому закуска не повинна бути занадто важкою: ви можете не помітити, як перебрали, а коли помітите, буде пізно.Ідеально підійдуть легкі закуски на кшталт сиру, хамону, оливок чи гріссіні.
Не перестарайтеся із танцями. Розуміємо, що під час веселощів хочеться танцювати, але якщо захопитися, на ранок можна просто не встати з ліжка. Ви будете зневоднені та виснажені.
Наука говорить нам, що якщо ви повністю виснажите себе, ви в кінцевому підсумку станете ще більш зневодненими і виснажуєте рівень енергії набагато швидше.
Подбайте про те, щоб під час того, як ви п’єте алкоголь поруч завжди була вода без газу. Якщо ви будете випивати аналогічну кількість води випитому алкоголю, будьте впевнені, на вранці вам буде досить легко. Звичайно, якщо тільки ви не будете пити алкоголь і воду літрами.
Що робити перед сном?
Якщо під час застілля пити воду не вийшло, дуже важливо пити її до того, як лягаєте спати. Літр, або хоча б половину. І навіть на ніч обов’язково поставити пляшку з водою поруч з ліжком. Якщо прокинетеся від спраги пийте якомога більше!
В ідеалі, якщо ви все ще функціонуєте перед тим, як лягти в ліжко після веселої ночі, випийте ібупрофен зі склянкою води, щоб позбавити себе головного болю на ранок.
Що робити вранці?
Якщо мучить похмілля, то точно не варто похмелитися алкоголем. Ця традиція походить від алкогольної залежності, а не народної мудрості, нібито рятує від посталкогольні муки. Такою ж помилкою є і ранкова кава або чай на ранок після вечірки.
Важливо надати організму втрачені вітаміни. Як тільки прокинулися, краще відразу ж з’їсти банан або вітамін С. Може навіть мучити печія, тому не пийте в цей день апельсиновий сік, а краще їжте банани в них багато протеїнів і вітамінів.
Дуже добре випити бульйон або з’їсти суп. До речі, ще дуже ефективні при похміллі, як не дивно, устриці в них багато цинку.
І ще їжте рис. Він абсорбує токсини, а також містить речовини, що обволікають шлунок, і складні вуглеводи, які стануть в нагоді протягом дня.
Сподіваємося, що наші поради щодо усунення симптомів вам не знадобляться, адже ви знаєте, як їх уникнути. Веселих вечірок та легких ранків всім!
5,901 total views,