Винна дипломатія: перша дегустація Wines of Portugal Grand Tasting 2021 в Україні

Португалія, що відома своїми традиціями виноробства, у 2021 році визначила Україну одним з найбільш перспективних ринків. Чому саме? Тому, що зацікавленість португальськими винами у нас з кожним роком стабільно зростає. За словами Федеріко Фалькао, президента Асоціації Португальського виноробного сектору ViniPortugal, у 2020 році експорт португальських вин в Україну збільшився на 52% у порівнянні з 2019 роком, і за прогнозами експертів до 2023 цей показник зросте до 117%.

Першою великою подією в Україні, котра збере понад 250 професіоналів винного сектору, представників HoReCa, ЗМІ, інфлюенсерів і поціновувачів вина, стане кругова дегустація португальських вин — Wines of Portugal Grand Tasting 2021, що відбудеться 3 червня 2021 року у КВЦ «Парковий».

 

 

Для такої масштабної події вперше з Португалії в Україну приїдуть 29 виноробних господарств, щоб особисто показати свою продукцію і представити її досить вимогливому винному ком’юніті.

У програмі великої кругової дегустації — майстер-клас від Wines of Portugal Academy, в рамках якого офіційний винний викладач розповість гостям про особливості та унікальність португальських автохтонних сортів винограду, вплив клімату, ґрунтів, майстерність блендингу та інших факторів, що роблять португальські вина по-справжньому унікальними.

Відвідати Wines of Portugal Grand Tasting 2021 можна за попередньою реєстрацією за посиланням. Детальну інформацію про подію можна знайти на офіційних сторінках бренду Wines of Portugal Україна в Facebook та Instagram.

Подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм, які будуть актуальними на момент її проведення.

 

Відзначимо, що у рамках всеукраїнської кампанії, спрямованої на знайомство українських експертів з винним ринком Португалії, навесні цього року в Києві вже відбулися кілька освітньо-дегустаційних заходів Wines of Portugal Academy. Судячи з того, що охочих відвідати семінари-дегустації виявилося набагато більше, ніж організатори можуть прийняти, можна сміливо заявити про те, що українцям дуже цікавий такий формат подій, де можна не тільки відчути різноманітність португальських вин, а й отримати нові знання і зануритися у винну культуру цієї країни.

У 2021 році в рамках річного плану просування іміджу Португалії, як країни, що займає лідируючі позиції на винній карті світу, організацією заходів в Україні займається компанія Wine Events Agency, що представляє інтереси Wines of Portugal, в особі ViniPortugal, офіційної Асоціації Португальського виноробного сектору.

ЦІКАВІ ФАКТИ 

  • Португалія займає провідні позиції на винній карті світу. Тут вирощують більше 250 автохтонних сортів винограду, тому країна носить титул батьківщини різноманітності вин.
  • Португалія входить до десятки країн-лідерів виробників вина і займає 11-е місце з експорту винної продукції, виробляючи 2,6% світового ринку вина. У 2020 році обсяги виробництва склали 6,3 мільйона гектолітрів вина.
  • Причина успіху індустрії криється у використанні більш, ніж 250-ти автохтонних сортів винограду, унікальності ґрунтів, особливостях клімату: 220 сонячних днів у році, вплив Середземного моря і Атлантичного океану — і майстерності виноробів, які вважаються неперевершеними майстрами блендингу. Ці фактори кращим чином впливають на смакові характеристики вин, їх унікальність і спектр.
  • Дженсіс Робінсон, одна з найвідоміших винних критиків і консультантка винних погребів Королеви Великобританії Єлизавети II, вже протягом 13 років дає португальським червоним винам найвищу оцінку.
  • У топ-12 кращих вин 2019 року за версією журналу «Forbes» потрапило відразу три португальських вина.
  • Згідно з дослідженнями, Португалія займає 1-е місце в рейтингу найбажаніших виробників вина, якими цікавляться міжнародні баєри.
  • Журнал «Wine Enthusiast» визнав винний регіон Лісабон одним із 10 найкращих напрямків винних подорожей 2019 року.
  • Португалія носить статус «Кращий туристичний напрямок у світі» за версією World Travel Awards і в цілому отримала 39 нагород.

5,221 total views,

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Більше історій
Продукты, которые погубят ваше вино

Підтвердження віку

Вам повинно бути більше 18 років для перегляду сайту.